Theme Layout

Boxed or Wide or Framed

Theme Translation

Display Featured Slider

Featured Slider Styles

Display Trending Posts

Display Instagram Footer

Dark or Light Style

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Szukaj na tym blogu

Sponsor

Search Blog

Featured Slider

About Me

Popular Posts

About Me

Odkrywamy blogosferę, czyli trzy blogi, na które musicie zajrzeć


Dzisiaj o akcji, do której postanowiłam dołączyć, gdy tylko dostałam do niej zaproszenie.
Mało kto wie, że 31 sierpnia obchodzony jest dzień blogów. Z tej okazji polecamy trzy nowe blogi, które udało nam się odkryć w ostatnim czasie. Ja jednak polecę pięć wliczając w to pomysłodawczynie całego przedsięwzięcia, czyli blog Mileny  najlepszapora.pl i Nikoliny fitkola.blogspot.com. Na tych blogach znajdziecie całą masę życiowych inspiracji, a i przeczytacie więcej o samej akcji, poznając przy okazji typy i odkrycia samych założycielek. 

Jak same piszą:

Poznawanie nowych ludzi, pełnych pasji, zaangażowania, będących inspiracją każdego dnia, to jedna z najlepszych rzeczy jakie niesie ze sobą blogowanie. 

Dlatego zabieram Was dzisiaj do świata książek, filmów i przemyśleń przedstawiając swoje trzy typy. 


 1.

 Na blogu znajdziecie mnóstwo świetnie napisanych artykułów- o życiu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Większość zatrzyma się na chwilę i stwierdzi: faktycznie! to o mnie! Szczególnie polecam teksty na temat introwertyzmu, nie tylko introwertykom.2.

 Na blogu znajdziecie recenzje książek. I to jakie! Napisane w taki sposób, że czyta się je z dużym zaciekawieniem. Recenzje wciągające niczym dobra książka. Ja przeglądając bloga znalazłam już kilka tytułów, które koniecznie muszę przeczytać.3.

 Z kolei na blogu Ani przeczytacie recenzje nie książek, a filmów. Najczęściej są to nowości kinowe, ale i starsze filmy mają tam swoje miejsce. Polecam ze względu na świetny gust i zwięzłe, konkretne opinie. Gdy Ania wysoko oceni film, to wiem, że będzie dobry.*


Zachęcam serdecznie do odwiedzenia właśnie tych miejsc. Koniecznie dajcie znać czy zostaniecie gdzieś na dłużej. A może już znacie i czytacie polecane przeze mnie blogi? 
 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

[name=Kasia] [description=czytajswiat@gmail.com]